2019 Silvan Ridge Twilight 5K



Division Results for the F0119

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 11 182 Madison Bushnell F 17 F0119 Philomath OR 22:22.6 22:21.2 7:12 2 118 10
2 40 106 Kendyl Neef F 12 F0119 Eugene OR 27:08.1 27:06.7 8:44 20 118 10
3 60 100 Leela Mixer F 13 F0119 Eugene OR 29:42.9 29:26.6 9:29 31 118 10
4 108 35 Abigail Crompton F 13 F0119 Springfield OR 37:55.1 37:49.3 12:11 61 118 10
5 111 36 Isabella Crompton F 17 F0119 Springfield OR 38:04.0 37:57.4 12:13 64 118 10
6 116 156 Tatum Zola F 12 F0119 Eugene OR 40:11.6 39:40.5 12:47 68 118 10
7 154 171 Georgia Oberst F 16 F0119 Bend OR 51:51.3 51:17.8 16:31 98 118 10
8 163 13 Madison Bethke F 19 F0119 Cottage Grove OR 57:04.6 56:45.4 18:17 104 118 10

Division Results for the F2024

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 30 48 Laurel Field F 23 F2024 Corvallis OR 26:03.5 25:50.1 8:19 15 118 6
2 65 142 Alaina Thomson F 23 F2024 Springfield OR 30:20.2 29:50.1 9:37 35 118 6
3 129 114 Sierra Plagmann F 23 F2024 Springfield OR 44:12.7 43:45.7 14:06 79 118 6
4 130 60 Ciara Geoghegan F 22 F2024 Corvallis OR 45:39.2 45:11.3 14:33 80 118 6
5 131 103 Devin Mottier F 22 F2024 Corvallis OR 45:40.5 45:12.6 14:34 81 118 6

Division Results for the F2529

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 5 159 Juli Accurso F 27 F2529 Eugene OR 18:32.1 18:30.9 5:58 1 118 14
2 20 126 Jennifer Riportella F 28 F2529 Eugene OR 24:25.3 23:59.9 7:44 7 118 14
3 25 73 Bridget Jamieson F 26 F2529 Portland OR 24:59.4 24:55.6 8:02 11 118 14
4 33 39 Lauren Cuffe F 28 F2529 Eugene OR 26:15.3 26:01.5 8:23 16 118 14
5 34 56 Courtney Gannon F 29 F2529 Eugene OR 26:15.3 26:01.7 8:23 17 118 14
6 41 117 Johnnie Ramirez F 25 F2529 Eugene OR 27:16.3 27:07.7 8:44 21 118 14
7 49 133 Madison Smith F 27 F2529 Eugene OR 28:27.5 28:11.7 9:05 26 118 14
8 54 90 Nicole Mark F 29 F2529 Springfield OR 29:04.2 28:58.7 9:20 29 118 14
9 100 86 Rachel Long F 25 F2529 Springfield OR 35:06.3 35:02.0 11:17 55 118 14
10 110 174 Katrina Sayre F 27 F2529 Springfield OR 38:25.9 37:54.7 12:13 63 118 14
11 119 87 Kodi Look F 29 F2529 Eugene OR 40:41.4 40:15.3 12:58 71 118 14

Division Results for the F3034

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 26 139 Lauren Stinson F 30 F3034 Eugene OR 25:25.0 25:05.5 8:05 12 118 12
2 63 179 Kathryn Iurino F 32 F3034 Eugene OR 30:16.6 29:45.0 9:35 34 118 12
3 69 75 Polly Jenkins F 30 F3034 Eugene OR 30:15.4 30:04.5 9:41 38 118 12
4 71 53 Megan Flores F 31 F3034 Eugene OR 31:04.3 30:40.0 9:53 40 118 12
5 72 76 Holly Jones F 30 F3034 Eugene OR 30:58.4 30:52.2 9:57 41 118 12
6 84 121 Ashley Remiro F 30 F3034 Springfield OR 32:20.0 32:05.0 10:20 47 118 12
7 96 6 Jeneva Anderson F 31 F3034 Eugene OR 33:34.4 33:11.0 10:41 53 118 12
8 106 7 Karen Anderson F 33 F3034 Eugene OR 37:43.6 37:29.7 12:05 60 118 12
9 134 89 Shanoah Maine F 30 F3034 Springfield OR 46:38.4 46:23.2 14:56 84 118 12
10 141 69 Emily Holgate F 30 F3034 Eugene OR 49:18.3 48:46.1 15:42 89 118 12
11 146 177 Piper Ruiz F 34 F3034 Eugene OR 49:44.1 49:32.4 15:57 94 118 12

Division Results for the F3539

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 13 164 Kris Pearce F 36 F3539 Eugene OR 22:55.0 22:52.2 7:22 3 118 17
2 17 28 Katie Christian F 36 F3539 Eugene OR 23:41.0 23:37.1 7:37 5 118 17
3 23 128 Jacque Scott F 35 F3539 Eugene OR 24:34.4 24:32.0 7:54 9 118 17
4 24 146 Jennifer Volpi F 36 F3539 Eugene OR 24:37.7 24:35.0 7:55 10 118 17
5 47 29 Rachel Coffin F 36 F3539 Eugene OR 28:19.2 28:04.7 9:03 24 118 17
6 48 3 Rebeca Allsop F 36 F3539 Henderson NV 28:20.4 28:05.7 9:03 25 118 17
7 51 33 Jillanna Corrigan F 36 F3539 Eugene OR 28:23.2 28:19.2 9:07 27 118 17
8 61 119 Casey Reid F 38 F3539 Eugene OR 29:55.5 29:26.8 9:29 32 118 17
9 90 157 Erica Walter F 36 F3539 Walla Walla WA 33:31.4 32:56.3 10:37 50 118 17
10 109 108 Michelle Nelson F 36 F3539 Vancouver WA 38:14.0 37:49.3 12:11 62 118 17
11 113 110 Traci Noonan F 36 F3539 Eugene OR 39:26.0 38:54.1 12:32 65 118 17
12 118 61 Andrea Graham F 39 F3539 Eugene OR 40:15.6 39:45.7 12:48 70 118 17
13 140 16 Corina Black F 35 F3539 Creswell OR 48:29.5 47:51.4 15:25 88 118 17
14 160 167 Marie Minshero Weeks F 36 F3539 Eugene OR 53:52.8 53:32.5 17:14 102 118 17
15 164 8 Anna Bates F 39 F3539 Springfield OR 59:35.2 59:16.2 19:05 105 118 17
16 166 4 Jessie Andersen F 38 F3539 Albany OR 1:05:51.8 1:05:16.6 21:01 107 118 17
17 168 32 Brenna Conrad F 39 F3539 Albany OR 1:05:52.7 1:05:18.0 21:02 109 118 17

Division Results for the F4044

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 21 140 April Targa F 42 F4044 Eugene OR 24:04.0 24:01.8 7:45 8 118 13
2 38 149 Claire White F 42 F4044 Portland OR 26:17.1 26:11.6 8:26 19 118 13
3 83 148 Sara Wells-Neef F 40 F4044 Eugene OR 32:07.4 32:03.7 10:20 46 118 13
4 88 62 Autumn Green F 41 F4044 Junction City OR 33:01.7 32:49.1 10:34 49 118 13
5 101 78 Brooke Kendall F 40 F4044 Eugene OR 35:33.1 35:07.7 11:19 56 118 13
6 114 17 Julie Booth F 41 F4044 Junction City OR 39:23.5 39:03.3 12:35 66 118 13
7 124 129 Summer Seimears F 41 F4044 Eugene OR 42:12.1 41:48.6 13:28 75 118 13
8 126 59 Amanda Gardner F 42 F4044 Springfield OR 42:27.9 42:10.1 13:35 76 118 13
9 127 144 Lamis Traboulsi F 41 F4044 Eugene OR 42:19.0 42:15.5 13:37 77 118 13
10 137 83 Erin Lawrence F 43 F4044 Eugene OR 46:51.5 46:41.2 15:02 86 118 13
11 142 161 Lisa Radosevich F 42 F4044 Eugene OR 49:11.0 48:49.8 15:43 90 118 13
12 150 173 Gina Dhom F 41 F4044 Eugene OR 50:26.4 49:56.4 16:05 96 118 13
13 167 65 Kathleen Halvorson F 44 F4044 Albany OR 1:05:51.8 1:05:17.7 21:01 108 118 13

Division Results for the F4549

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 42 77 Sarah Kehl F 47 F4549 Eugene OR 27:41.2 27:17.5 8:48 22 118 10
2 67 152 Tracy Willemsen F 48 F4549 Eugene OR 30:21.8 29:59.0 9:40 37 118 10
3 80 15 Staci Beymer F 45 F4549 Eugene OR 32:24.3 31:53.4 10:16 44 118 10
4 105 154 Stacey Zinniker F 45 F4549 Eugene OR 37:40.4 37:12.1 11:59 59 118 10
5 117 155 Heidi Zola F 48 F4549 Eugene OR 40:14.2 39:43.4 12:48 69 118 10
6 121 91 Charlotte Martin F 48 F4549 Springfield OR 41:18.2 41:08.0 13:15 73 118 10
7 122 94 Karen Meigs F 46 F4549 Eugene OR 41:47.2 41:28.9 13:22 74 118 10
8 147 68 Julie Himstreet F 48 F4549 Eugene OR 50:01.7 49:34.2 15:58 95 118 10
9 165 134 Michelle Smith F 45 F4549 Springfield OR 59:37.0 59:18.3 19:06 106 118 10

Division Results for the F5054

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 62 147 Susan Walsh F 52 F5054 Portland OR 29:43.8 29:27.3 9:29 33 118 12
2 70 132 Denise Smith F 54 F5054 Santa Ana CA 30:57.5 30:35.3 9:51 39 118 12
3 79 34 Fawn Coultas F 53 F5054 Springfield OR 32:11.0 31:44.4 10:13 43 118 12
4 87 11 Amy Beasley F 51 F5054 Eugene OR 33:17.4 32:48.6 10:34 48 118 12
5 135 43 Norma Driskill F 53 F5054 Eugene OR 46:53.3 46:29.0 14:58 85 118 12
6 139 95 Guadalupe Melendrez F 54 F5054 Eugene OR 46:57.7 46:49.0 15:05 87 118 12
7 144 81 Kim King F 52 F5054 Veneta OR 49:25.8 48:52.5 15:44 92 118 12
8 145 178 Michelle Clemo F 50 F5054 Eugene OR 49:43.9 49:32.3 15:57 93 118 12
9 151 172 Breyer Burkman F 50 F5054 Eugene OR 50:26.4 49:56.9 16:05 97 118 12
10 157 176 Jennifer Gleason F 53 F5054 Eugene OR 52:20.7 51:45.1 16:40 99 118 12
11 158 169 Srsannan Julber F 53 F5054 Bend OR 52:19.7 51:45.7 16:40 100 118 12
12 162 118 Raquel Ramirez F 52 F5054 Eugene OR 54:34.5 54:25.6 17:32 103 118 12

Division Results for the F5559

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 14 67 Diza Hilles F 56 F5559 Eugene OR 23:01.4 22:58.1 7:24 4 118 9
2 18 150 Karen Louis White F 55 F5559 Eugene OR 23:43.2 23:39.5 7:37 6 118 9
3 35 66 Shauna Hartz F 57 F5559 Veneta OR 26:08.9 26:03.5 8:24 18 118 9
4 57 52 Monica Firestone F 55 F5559 Blue River OR 29:33.4 29:11.1 9:24 30 118 9
5 66 125 Beki Ries-Montgomery F 58 F5559 Eugene OR 30:03.1 29:57.6 9:39 36 118 9
6 78 47 Jennifer Field F 56 F5559 Corvallis OR 31:56.4 31:42.1 10:13 42 118 9
7 98 25 Barbara Cecil F 59 F5559 Salem OR 34:37.8 34:15.7 11:02 54 118 9
8 104 80 J. Ingrid Kessler F 55 F5559 Eugene OR 37:29.7 36:52.6 11:53 58 118 9

Division Results for the F6064

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 29 31 Peggy Collins F 64 F6064 Springfield OR 26:26.4 25:43.0 8:17 14 118 10
2 46 72 Catherine Imo F 64 F6064 Eugene OR 28:16.8 28:02.9 9:02 23 118 10
3 52 153 Linda Zang F 60 F6064 Coburg OR 28:46.1 28:32.3 9:12 28 118 10
4 81 113 Carol Phelps F 63 F6064 Eugene OR 32:05.4 32:01.1 10:19 45 118 10
5 92 54 Wendy Funkhouser F 62 F6064 Eugene OR 33:30.1 33:04.2 10:39 51 118 10
6 115 18 Kathy Booth F 61 F6064 Hillsboro OR 39:24.1 39:03.6 12:35 67 118 10
7 120 88 Linda Look F 64 F6064 Eugene OR 40:41.8 40:15.9 12:58 72 118 10
8 128 42 Kim Dawson F 60 F6064 Springfield OR 44:17.8 43:45.3 14:05 78 118 10
9 132 183 Audrey Zibela F 62 F6064 Eugene OR 45:33.4 45:33.4 14:40 82 118 10
10 143 93 Valerie McCutchan F 60 F6064 Eugene OR 49:12.0 48:50.4 15:44 91 118 10

Division Results for the F6569

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 94 165 Marlene Woolf F 67 F6569 Largo FL 33:15.9 33:06.9 10:40 52 118 3
2 103 2 Mary Abrams F 66 F6569 Coos Bay OR 35:51.4 35:41.5 11:30 57 118 3
3 133 122 Jeanne Remiro F 69 F6569 Eugene OR 46:06.0 45:34.3 14:41 83 118 3

Division Results for the F7579

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 28 27 Jane Chevr F 78 F7579 Springfield OR 26:26.9 25:42.4 8:17 13 118 1

Division Results for the M0119

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 3 58 Gabe Garboden M 18 M0119 Eugene OR 17:39.4 17:39.3 5:41 3 62 6
2 9 181 Warwick Bushnell M 12 M0119 Philomath OR 21:49.9 21:47.8 7:01 8 62 6
3 10 104 Corbin Neef M 12 M0119 Eugene OR 22:12.2 22:11.8 7:09 9 62 6
4 19 180 Cody Brooks M 19 M0119 Lowell OR 23:54.1 23:53.9 7:42 13 62 6
5 138 84 Zach Lawrence M 14 M0119 Eugene OR 46:53.0 46:42.1 15:02 52 62 6
6 152 14 Nick Jordan M 19 M0119 Cottage Grove OR 50:45.9 50:25.3 16:14 55 62 6

Division Results for the M2024

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 91 92 Bradley Martin M 20 M2024 Springfield OR 33:08.7 33:01.8 10:38 41 62 2
2 93 109 Ryan Nobriga M 24 M2024 Springfield OR 33:10.7 33:05.8 10:40 42 62 2

Division Results for the M2529

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 2 101 Todd Moore M 27 M2529 Portland OR 17:31.1 17:30.7 5:39 2 62 8
2 4 163 Jared Christian M 28 M2529 Eugene OR 18:20.2 18:18.8 5:54 4 62 8
3 8 55 Carter Gannon M 29 M2529 Eugene OR 21:11.8 21:11.7 6:50 7 62 8
4 50 115 Kiger Plews M 28 M2529 Vida OR 28:21.0 28:15.7 9:06 24 62 8
5 55 40 Mac Cuffe M 29 M2529 Eugene OR 29:15.3 28:58.9 9:20 26 62 8
6 68 19 Mark Boutros M 29 M2529 Eugene OR 30:15.2 30:03.6 9:41 31 62 8
7 73 85 Thomas Lay M 29 M2529 Eugene OR 30:58.5 30:52.3 9:57 32 62 8

Division Results for the M3034

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 1 160 Craig Leon M 34 M3034 Eugene OR 15:45.6 15:45.4 5:05 1 62 9
2 7 158 Richard Nevarez M 31 M3034 Salem OR 21:03.7 21:02.9 6:47 6 62 9
3 22 137 Matt Stern M 31 M3034 Eugene OR 24:06.2 24:02.3 7:45 14 62 9
4 37 135 Trevor Steele M 33 M3034 Eugene OR 26:14.8 26:08.2 8:25 19 62 9
5 58 131 Bjorn Smars M 31 M3034 Springfield OR 29:26.6 29:12.3 9:24 28 62 9
6 82 123 Scott Remiro M 33 M3034 Springfield OR 32:19.1 32:03.2 10:19 37 62 9
7 95 5 Douglas Anderson M 31 M3034 Eugene OR 33:33.6 33:10.3 10:41 43 62 9
8 149 111 Matthew Omundson M 33 M3034 Eugene OR 50:08.7 49:46.4 16:02 54 62 9
9 169 9 Andrew Beach M 30 M3034 Eugene OR 1:07:41.8 1:07:41.8 21:48 60 62 9

Division Results for the M3539

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 39 37 Nathan Crompton M 39 M3539 Springfield OR 26:53.1 26:43.3 8:37 20 62 3
2 112 145 Jason Vielma M 38 M3539 Eugene OR 38:47.4 38:14.5 12:19 48 62 3
3 148 21 Bo Brooks M 36 M3539 Springfield OR 50:03.2 49:41.3 16:00 53 62 3

Division Results for the M4044

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 36 105 Jim Neef M 44 M4044 Eugene OR 26:05.4 26:04.0 8:24 18 62 7
2 77 130 Nick Sidhu M 44 M4044 Eugene OR 31:30.0 31:13.5 10:04 36 62 7
3 89 63 Jacob Green M 42 M4044 Junction City OR 33:02.7 32:49.9 10:35 40 62 7
4 97 79 Matt Kendall M 40 M4044 Eugene OR 33:53.0 33:26.2 10:46 44 62 7
5 107 107 Bryan Nelson M 44 M4044 Vancouver WA 38:09.4 37:44.1 12:09 47 62 7
6 161 96 Max Melendrez M 42 M4044 Eugene OR 54:31.8 54:21.9 17:30 59 62 7

Division Results for the M4549

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 6 112 Tony Pasquale M 45 M4549 Portland OR 20:50.3 20:49.9 6:43 5 62 6
2 16 168 Paul Benda M 48 M4549 Eugene OR 23:20.4 23:17.9 7:30 12 62 6
3 27 136 Eric Stephan M 45 M4549 Eugene OR 25:37.8 25:36.2 8:15 15 62 6
4 44 82 Doug Lauderbach M 48 M4549 Eugene OR 27:42.2 27:30.3 8:52 22 62 6
5 74 50 Shane Finley M 45 M4549 Eugene OR 31:28.3 31:10.2 10:02 33 62 6
6 85 22 Andy Burke M 48 M4549 Eugene OR 32:30.3 32:11.2 10:22 38 62 6

Division Results for the M5054

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 15 57 Dennis Garboden M 53 M5054 Eugene OR 23:03.0 23:02.1 7:25 11 62 6
2 64 143 Matt Thomson M 53 M5054 Central Point OR 30:19.9 29:48.9 9:36 30 62 6
3 75 74 Joel Jellesed M 51 M5054 Eugene OR 31:29.3 31:11.2 10:03 34 62 6
4 123 30 Dwight Collins M 53 M5054 Springfield OR 42:28.1 41:48.5 13:28 49 62 6
5 153 102 Bruce Morgan M 54 M5054 Bellevue WA 51:42.4 51:05.6 16:27 56 62 6
6 155 175 Matthew Mixev M 54 M5054 Eugene OR 52:07.5 51:31.3 16:35 57 62 6

Division Results for the M5559

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 12 120 Tom Reitmann M 58 M5559 Los Angeles CA 22:30.7 22:30.5 7:15 10 62 7
2 31 46 Tim Faulkner M 57 M5559 Eugene OR 26:10.2 25:57.7 8:22 16 62 7
3 59 51 Merrick Firestone M 56 M5559 Blue River OR 29:35.1 29:12.6 9:25 29 62 7
4 76 162 Rob Loper M 56 M5559 Eugene OR 31:42.5 31:12.6 10:03 35 62 7
5 86 124 Michael Richardson M 55 M5559 Eugene OR 32:49.7 32:43.3 10:32 39 62 7
6 99 49 Thomas Field M 56 M5559 Corvallis OR 34:59.5 34:43.6 11:11 45 62 7
7 136 138 Darell Stinson M 59 M5559 Eugene OR 46:55.1 46:35.7 15:00 51 62 7

Division Results for the M6064

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 45 64 Thomas Guardino M 63 M6064 Eugene OR 28:17.1 28:02.9 9:02 23 62 2
2 56 20 John Bowden M 60 M6064 Eugene OR 29:23.4 29:10.2 9:24 27 62 2

Division Results for the M6569

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 43 99 Wally Miller M 65 M6569 Eugene OR 27:31.7 27:23.7 8:50 21 62 2
2 102 1 Arne Abrams M 66 M6569 Ashland OR 35:51.3 35:41.3 11:30 46 62 2

Division Results for the M7074

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 32 44 David J. Elliott M 74 M7074 Creswell OR 26:02.4 26:00.7 8:23 17 62 2
2 156 170 Mel Oberst M 71 M7074 Bend OR 52:06.7 51:31.7 16:36 58 62 2

Division Results for the M7579

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 53 10 Mike Manley M 77 M7579 Eugene OR 28:53.4 28:38.0 9:13 25 62 2
2 125 12 Alec Bentley M 79 M7579 Springfield OR 42:45.0 42:04.9 13:33 50 62 2

Division Results for the None

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 159 166 Misty Griesi F Springfield OR 53:51.2 53:30.6 17:14 101 118