2019 Tugman Invitational



Division Results for the F10

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Yr School TmPl Div Div Place Div Total Time Pace
1 1 853 Holly Hutton F 10 Bandon 1 F10 1 12 21:07.2 6:48
2 4 879 Allison Storts F 10 Coquille 1 F10 2 12 22:05.1 7:07
3 6 954 Ashley Radmer F 10 Sutherlin 1 F10 3 12 23:01.2 7:25
4 8 900 Sarah Nicholson F 10 Myrtle Point 1 F10 4 12 23:22.8 7:32
5 14 886 Katie Stiles F 10 Glide 1 F10 5 12 24:27.0 7:53
6 16 907 Alaina Kuckuck F 10 North Bend 7 F10 6 12 24:49.6 8:00
7 20 852 Hannah Blackard F 10 Bandon 5 F10 7 12 26:19.7 8:29
8 21 897 Areli Lampke F 10 Gold Beach 1 F10 8 12 26:38.6 8:35
9 31 880 Grace Wright F 10 Coquille 3 F10 9 12 31:09.0 10:02

Division Results for the F11

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Yr School TmPl Div Div Place Div Total Time Pace
1 5 910 Celeste Sinko F 11 North Bend 1 F11 1 5 22:33.7 7:16
2 13 913 Madison Trenner F 11 North Bend 5 F11 2 5 24:15.5 7:49
3 24 967 Sarah Sigl F 11 Oakland 1 F11 3 5 26:49.4 8:38
4 25 898 Anna McCann F 11 Gold Beach 2 F11 4 5 26:56.1 8:41

Division Results for the F12

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Yr School TmPl Div Div Place Div Total Time Pace
1 2 857 Shannon Smith F 12 Bandon 2 F12 1 10 21:37.7 6:58
2 9 950 Ashley Schuttpelz F 12 Reedsport 1 F12 2 10 23:38.1 7:37
3 10 912 Ashleigh Timm F 12 North Bend 3 F12 3 10 23:54.7 7:42
4 18 858 Hannah Wayne F 12 Bandon 4 F12 4 10 25:54.1 8:21
5 22 956 Alexa Shaver F 12 Sutherlin 3 F12 5 10 26:42.7 8:36
6 26 966 Marta Holmes-Sipal F 12 Oakland 2 F12 6 10 27:45.4 8:57
7 28 877 Morgan Baird F 12 Coquille 2 F12 7 10 28:01.5 9:02
8 30 942 Atticus Wahl F 12 Pacific 1 F12 8 10 30:11.5 9:44
9 32 949 Kassie Diehl F 12 Reedsport 2 F12 9 10 32:03.2 10:20

Division Results for the F9

Sort by  Gun Time Net Time
Div Place Place Bib First Last Sex Yr School TmPl Div Div Place Div Total Time Pace
1 3 854 Danielle McLain F 9 Bandon 3 F9 1 11 21:44.9 7:00
2 7 908 Celeste Le F 9 North Bend 2 F9 2 11 23:18.3 7:31
3 11 911 Sara Slade F 9 North Bend 4 F9 3 11 23:58.1 7:43
4 12 955 Jaden Ratledge F 9 Sutherlin 2 F9 4 11 24:11.7 7:48
5 15 904 Sierra Bell F 9 North Bend 6 F9 5 11 24:42.2 7:58
6 17 938 Mia Piscopo F 9 North Douglas 1 F9 6 11 24:57.1 8:02
7 19 885 Hannah Long F 9 Glide 2 F9 7 11 26:13.5 8:27
8 23 937 Lolly Frost F 9 North Douglas 2 F9 8 11 26:43.4 8:37
9 27 851 Kylie Barker F 9 Bandon 6 F9 9 11 27:50.4 8:58
10 29 936 Tabitha Baker F 9 North Douglas 3 F9 10 11 30:07.8 9:42