2020 Great Columbia Crossing - Virtual



Division Results for the F2024

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 3 194 McKenna Kendall F 24 F2024 Astoria OR 33:57 10:57 2 27 1

Division Results for the F2529

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 1 131 Mariah Gibbs F 26 F2529 Seaside OR 24:43 07:58 1 27 1

Division Results for the F3539

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 20 314 Meredith Roy F 36 F3539 Lacey WA 1:01:24 19:48 2 27 1

Division Results for the F4549

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 9 151 Stephanie Hammerwold F 45 F4549 Aliso Viejo CA 44:13 14:15 2 27 1

Division Results for the F5054

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 29 355 Dayna Steringer F 51 F5054 Lake Oswego OR 2:10:33 42:06 2 27 1

Division Results for the F5559

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 7 45 Ellen Boyle F 58 F5559 Montclair NJ 38:10 12:18 2 27 3
2 17 130 Judy Geiger F 58 F5559 Seaside OR 1:00:00 19:21 2 27 3
3 22 264 Sharon Morris F 59 F5559 Columbia City OR 1:13:35 23:44 2 27 3

Division Results for the F6064

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 8 28 Mary Bendig F 63 F6064 Warrenton OR 42:10 13:36 2 27 7
2 11 76 Sandra Cooprider F 63 F6064 Yelm WA 48:47 15:44 2 27 7
3 15 320 Michelle Rychtarik F 64 F6064 Sherwood OR 55:48 18:00 2 27 7
4 18 280 Cindy Owings F 61 F6064 Astoria OR 1:00:04 19:22 2 27 7
5 19 83 Therese Deal F 60 F6064 Bremerton WA 1:01:00 19:40 2 27 7
6 26 85 Anita Decker F 64 F6064 Warrenton OR 1:35:00 30:38 2 27 7
7 30 32 Carol Birch F 60 F6064 Gearhart OR 2:29:00 48:03 2 27 7

Division Results for the F6569

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 2 132 Mary Ann Gibbs F 65 F6569 Seaside OR 28:27 09:10 2 27 4
2 4 115 Emily Frazier F 65 F6569 South Bend WA 34:10 11:01 2 27 4
3 6 384 Dori Unterseher F 66 F6569 Aberdeen WA 37:36 12:07 2 27 4
4 13 359 Karen Surface F 69 F6569 Mukilteo WA 54:32 17:35 2 27 4

Division Results for the F7074

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 4 287 Elizabeth Penoyar F 70 F7074 South Bend WA 34:10 11:01 2 27 5
2 23 274 Ellen Norris F 73 F7074 Astoria OR 1:15:00 24:11 2 27 5
3 24 281 Charlotte Paliani F 74 F7074 Ocean Park WA 1:20:06 25:50 2 27 5
4 27 423 Christy Phillips-Matlock F 71 F7074 Astoria OR 1:40:08 32:18 2 27 5
5 28 70 Barbara Coito F 72 F7074 Raymond WA 2:01:03 39:02 2 27 5

Division Results for the F7579

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 14 351 Carolyn Stastny F 76 F7579 McMinnville OR 55:46 17:59 2 27 3
2 16 215 Carolyn Lindsey F 75 F7579 Portland OR 58:50 18:58 2 27 3
3 25 409 Dixie Wood F 75 F7579 Ocean Park WA 1:20:45 26:02 2 27 3

Division Results for the M5559

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 11 136 Steve Glidden M 56 M5559 Portland OR 48:47 15:44 2 3 2
2 21 263 Scott Morris M 59 M5559 Columbia City OR 1:13:33 23:43 2 3 2

Division Results for the M7074

Div Place Place Bib First Last Sex Age Div City State Gun
Time
Net
Time
Pace Sex
Place
Sex
Total
Div
Total
1 10 385 Skip Unterseher M 71 M7074 Aberdeen WA 46:09 14:53 1 3 1