Overall Results: Varsity Girls

Sort by  Gun Time Net Time
Place Bib First Last Sex Yr School TmPl Div Div Place Div Total Time Pace
1 853 Holly Hutton F 10 Bandon 1 F10 1 12 21:07.2 6:48
2 857 Shannon Smith F 12 Bandon 2 F12 1 10 21:37.7 6:58
3 854 Danielle McLain F 9 Bandon 3 F9 1 11 21:44.9 7:00
4 879 Allison Storts F 10 Coquille 1 F10 2 12 22:05.1 7:07
5 910 Celeste Sinko F 11 North Bend 1 F11 1 5 22:33.7 7:16
6 954 Ashley Radmer F 10 Sutherlin 1 F10 3 12 23:01.2 7:25
7 908 Celeste Le F 9 North Bend 2 F9 2 11 23:18.3 7:31
8 900 Sarah Nicholson F 10 Myrtle Point 1 F10 4 12 23:22.8 7:32
9 950 Ashley Schuttpelz F 12 Reedsport 1 F12 2 10 23:38.1 7:37
10 912 Ashleigh Timm F 12 North Bend 3 F12 3 10 23:54.7 7:42
11 911 Sara Slade F 9 North Bend 4 F9 3 11 23:58.1 7:43
12 955 Jaden Ratledge F 9 Sutherlin 2 F9 4 11 24:11.7 7:48
13 913 Madison Trenner F 11 North Bend 5 F11 2 5 24:15.5 7:49
14 886 Katie Stiles F 10 Glide 1 F10 5 12 24:27.0 7:53
15 904 Sierra Bell F 9 North Bend 6 F9 5 11 24:42.2 7:58
16 907 Alaina Kuckuck F 10 North Bend 7 F10 6 12 24:49.6 8:00
17 938 Mia Piscopo F 9 North Douglas 1 F9 6 11 24:57.1 8:02
18 858 Hannah Wayne F 12 Bandon 4 F12 4 10 25:54.1 8:21
19 885 Hannah Long F 9 Glide 2 F9 7 11 26:13.5 8:27
20 852 Hannah Blackard F 10 Bandon 5 F10 7 12 26:19.7 8:29
21 897 Areli Lampke F 10 Gold Beach 1 F10 8 12 26:38.6 8:35
22 956 Alexa Shaver F 12 Sutherlin 3 F12 5 10 26:42.7 8:36
23 937 Lolly Frost F 9 North Douglas 2 F9 8 11 26:43.4 8:37
24 967 Sarah Sigl F 11 Oakland 1 F11 3 5 26:49.4 8:38
25 898 Anna McCann F 11 Gold Beach 2 F11 4 5 26:56.1 8:41
26 966 Marta Holmes-Sipal F 12 Oakland 2 F12 6 10 27:45.4 8:57
27 851 Kylie Barker F 9 Bandon 6 F9 9 11 27:50.4 8:58
28 877 Morgan Baird F 12 Coquille 2 F12 7 10 28:01.5 9:02
29 936 Tabitha Baker F 9 North Douglas 3 F9 10 11 30:07.8 9:42
30 942 Atticus Wahl F 12 Pacific 1 F12 8 10 30:11.5 9:44
31 880 Grace Wright F 10 Coquille 3 F10 9 12 31:09.0 10:02
32 949 Kassie Diehl F 12 Reedsport 2 F12 9 10 32:03.2 10:20