2020 Sloth Trot - Virtual


                                
                                Sloth Trot
                              Half & 10K & 5K
                       Eugene, Oregon    05/14/2020

No.   Name                  Teamname                            Ev Time          
===== ===================== =================================== == ========== 

TEAMNAME = #bestgroupever                     

   38 Angela Relling        #bestgroupever                       5            

Number listed 1

TEAMNAME = #cool_ey_adventures                

  243 Kristin Cooley        #cool_ey_adventures                 10    57:34.0 
  244 Wayne Cooley          #cool_ey_adventures                 10    57:34.0 

Number listed 2

TEAMNAME = #WeAreBethel                       

   31 Melinda Trammell      #WeAreBethel                         5            
   33 Erin Brown            #WeAreBethel                         H  2:49:10.0 
   53 Erika Case            #WeAreBethel                         5            
   67 Cally Young           #WeAreBethel                        10            
   83 Jessica Mosier        #WeAreBethel                         5    34:26.0 
  193 Connor Drath          #WeAreBethel                         H            
  198 Caitlyn Meng          #WeAreBethel                         H            
  199 Kelsey Meng           #WeAreBethel                         H            
  201 Alyssa Dodds          #WeAreBethel                         5            
  249 Laurie Aley           #WeAreBethel                         5            
  250 Zoey Aley             #WeAreBethel                         5            
  253 Erin Newton           #WeAreBethel                         5            

Number listed 12

TEAMNAME = Can'tStopWon'tStop                 

  152 Leisha Wood           Can'tStopWon'tStop                   H            
  255 Erica Towe            Can'tStopWon'tStop                   H  4:46:00.0 

Number listed 2

TEAMNAME = Cookie                             

  109 Crystal Payne         Cookie                              10            

Number listed 1

TEAMNAME = Cutie Mark Crusaders               

  266 Emily Payne           Cutie Mark Crusaders                 5            
  267 Traci Knights         Cutie Mark Crusaders                 5    45:00.0 

Number listed 2

TEAMNAME = Forever Late                       

   75 Rikki McEachern       Forever Late                        10  1:42:37.0 
  111 Matney Lea            Forever Late                        10            
  124 Jeannette Bausch      Forever Late                        10  1:17:56.0 
  126 Dorene Morris         Forever Late                        10  1:27:37.0 
  127 Debra Nelson          Forever Late                        10  1:26:00.0 
  157 Deborah Wright        Forever Late                        10  1:15:14.0 
  158 Owen Wright           Forever Late                        10            

Number listed 7

TEAMNAME = Marquis Runners                    

  153 Derrick Landis        Marquis Runners                      5    29:27.0 

Number listed 1

TEAMNAME = OTF Eugene                         

   39 Emily Ressegger       OTF Eugene                           5    59:31.0 
   70 Kate Panum            OTF Eugene                          10            
   93 Melissa Ibarra        OTF Eugene                           H            
  160 Jen Privat            OTF Eugene                           5            
  192 Kelly Barton          OTF Eugene                           H            
  230 Val Richichi          OTF Eugene                          10            

Number listed 6

TEAMNAME = Peer Preshah                       

  100 Janice Stalker        Peer Preshah                         5            
  102 Ed Weiland            Peer Preshah                         5            
  103 Jeanne Darby          Peer Preshah                        10            

Number listed 3

TEAMNAME = RMHC Heartfelt House!              

  151 Jessica Ubel          RMHC Heartfelt House!                5    28:23.0 

Number listed 1

TEAMNAME = Run Hub NW                         

   32 John Bowden           Run Hub NW                          10  1:02:16.0 
  121 Anna Black            Run Hub NW                           5  1:02:00.0 
  122 Tina Bowden           Run Hub NW                           5  1:02:00.0 

Number listed 3

TEAMNAME = Squatch Squad                      

  132 Benjamin Merrill      Squatch Squad                        5            
  133 Abigail Merrill       Squatch Squad                        5            
  134 Abigail Merrill       Squatch Squad                        5            
  139 Gretchen Merrill      Squatch Squad                        5            
  140 William Merrill       Squatch Squad                        5            
  141 Joju Sowemimo         Squatch Squad                        5    30:26.0 

Number listed 6

TEAMNAME = Sweat Sisters                      

  117 Shauna Friscia        Sweat Sisters                       10  1:34:32.0 
  118 Angela Godlasky       Sweat Sisters                       10  1:30:43.0 

Number listed 2

TEAMNAME = Team Transformation                

  173 Carla Tchalemian      Team Transformation                 10  1:37:59.0 
  174 Joseph Tchalemian     Team Transformation                  5            
  175 Stephen Tchalemian    Team Transformation                  5            
  179 Rachel McAdam         Team Transformation                 10  1:51:00.0 
  204 Shelle Holmes         Team Transformation                  5            
  207 Oscar Berlanga        Team Transformation                  5            
  208 Linda Fisher Berlanga Team Transformation                  5            
Number listed 7